Nepřehlédněte
Katalog firem > Cestovní služby a pohostinství (Karlovarský kraj)

Cestovní služby a pohostinství Karlovarský kraj

Výhodné služby a produkty v oblasti Cestovní služby a pohostinství vám přinášíme v našem seznamu kvalifikovaných odborníků, který pro vás vytvořil náš tým zkušených zaměstnanců.

 

Cestovní služby a pohostinství v okresech: Cheb, Karlovy Vary, Sokolov

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Penzion U Kalicha

V našem ubytovacím objektu můžete strávit příjemné dny dovolené. Ubytování nabízíme ve vkusně zařízeném penzionu. Pro naše hosty je parkování samozřejmostí. Jsme tu pro vás s širokou nabídkou ubytování. Nabízíme příjemné ubytování s pěkným sociálním zařízením.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sokolovna Krásná

Naše firma dává také možnost ubytování. Doporučujeme vám také návštěvu naší příjemné restaurace. V areálu našeho ubytovacího zařízení je i pěkné hřiště. Naší prioritou je spokojenost při ubytovávání hostů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pension GAJDOŠ

Nabízíme kvalitní ubytování. Poskytujeme širokou nabídku ubytování. Pokoje mají k dispozici vlastní sociální zařízení. V rámci našeho ubytování můžete využívat sprchový kout.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Marie Mašková - Chata Arnika

Využijte nabídky naší firmy na ubytování. K standardnímu vybavení kempu patří elektrické přípojky. Využijte pohodlí naší pěkné společenské místnosti. Oblíbené chalupy jsou také připraveny pro vaše ubytování. Jsme vybaveni i na pobyty pro školy. Máme pro vás připravenou obsáhlou nabídku rekondičních pobytů. Nabízíme kvalitní a příjemné relaxační pobyty. V rámci naší nabídky máme k dispozici též ubytování vhodné především pro rodinné pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mikrobiologický ústav AV ČR v.v.i. - Chata Svornost

Ubytování u nás ve vás zanechá ty nejpříjemnější pocity. Nechte se inspirovat nabídkou našich wellness pobytů. Pořádáme také oblíbené sportovní pobyty pro každého. V nabídce máme rodinné pobyty. Nabízíme pobyty za příznivé ceny zaměřené na relaxaci. Pro naše zákazníky jsme připravili nabídku rekondičních pobytů. U nás si užijete i pobyty pro školy. Okolní příroda chalupy nabízí učiněný ráj.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jaroslav Květoň - farma

Nabízíme možnost ubytování za výhodné ceny. Prohlédněte si naše krásné čisté ubytování. Poskytujeme ubytovací služby v blízkosti přírody. Naše ubytování se vyznačuje příjemným prostředím. U nás máte možnost výletů do okolí. Naše ubytování se vyznačuje velkou ochotou..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Stanislav Pavlas-Horská chata Plazmat

Chcete-li krásné ubytování za příznivou cenu, jste u nás správně. V rámci našeho ubytování musíte vyzkoušet i skvělý gril. S ubytováním z naší nabídky budete určitě spokojeni. Pro spokojenost našich hostů nabízíme televizi. Nabízíme krásné celoroční ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Josef Čeřovský,ubytování

Poskytujeme skvělé služby na ubytování. Pro naše klienty organizujeme tématicky zaměřené wellness pobyty. Naše prostředí je ideální i pro vaše sportovní pobyty. Poskytujeme i možnost příjemných rodinných pobytů. Nabízíme pobyty za příznivé ceny zaměřené na relaxaci. Rekondiční pobyty vám pomohou dostat se opět do formy. Můžete využít také možnosti pobytu pro školy. Naše chalupa je ideální formou ubytování pro vaši letní i zimní dovolenou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Autocamping Luxor

Naše firma vám nabízí ubytování. Našim klientům dokážeme zajistit také ubytování v pohodlných a útulných chatách. Relaxujte po dlouhém dni při koupeli ve vaně. Pokud se ubytujete u nás, budete spokojeni se službami i cenou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tadeusz Biedroň - ubytování

Na naše služby v rámci ubytování se můžete spolehnout. Naše zákazníky rádi ubytujeme v našem zařízení v blízkosti přírody. Výlety do okolí vám zpříjemní pobyt. Zaručujeme Vám velkou čistotu Vašich pokojů. Ochotně vám pomůžeme v rámci našich ubytovacích služeb. Příjemné prostředí vytváří pozitivní myšlenky. Příjemné prostředí našeho ubytování vás rozhodně potěší..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku