Nepřehlédněte
Katalog firem > Cestovní služby a pohostinství (Karlovarský kraj)

Cestovní služby a pohostinství Karlovarský kraj

Výhodné služby a produkty v oblasti Cestovní služby a pohostinství vám přinášíme v našem seznamu kvalifikovaných odborníků, který pro vás vytvořil náš tým zkušených zaměstnanců.

 

Cestovní služby a pohostinství v okresech: Cheb, Karlovy Vary, Sokolov

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Ebert Touristik, s.r.o.

Naše společnost je pojištěna dle zákona. Serióznosti našich služeb můžete věřit. Máme znalosti k odbornému prodeji cestovních zájezdů. Využijte u nás nabídky cestovních služeb nejvyšší kvality. Nikdy nezapomínáme na ochotu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Travel Expert, spol. s r.o.

Serioznost a maximální péče o zákazníka jsou na pobočce naší společnosti prioritou. Snažíme se být co nejvíce ochotným partnerem v oblasti poskytování cestovních služeb a pohostinství. Naše pobočka v rámci poskytování služeb v oblasti cestovního ruchu důsledně dbá na vysokou kvalitu. S námi zažijete bezstarostnou dovolenou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Prestige Travel, s.r.o.

Naše společnost nabízí široké spektrum služeb z oblasti cestovního ruchu ve vysoké kvalitě. Jsme cestovní agentura, jejíž zaměstnanci jsou velice ochotní. Na serióznost našich služeb se můžete spolehnout. Na veškeré cestovní služby jsme pojištěni dle zákona. Specializujeme se na školní zájezdy a výlety na vysoké úrovni. Plníme vaše přání zajištěním dokonalých víkendových pobytů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mgr. Dušan Drexler,jazykový tábor

Ochotný personál na naší pobočce vyhoví zákazníkům v jejich přáních a požadavcích. Naše kvalitní služby zaměřené na cestovní ruch si zákazníci velice oblíbili. Poradíme Vám s čímkoli díky našim odborným znalostem v oblasti cestovních služeb. Vyjeďte s námi na bezstarostnou dovolenou. Zaručujeme serioznost všech našich pracovníků. Na dětském táboře děti zažijí báječné chvíle..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Miroslava Brettschneiderová - Cukrárna

Provozujeme cukrárnu, kterou si zamilujete. Zákusek patří mezi naše speciality. Oslaďte si život našimi cukrovinkami. Neváhejte navštívit naši kvalitní cukrárnu. V naší nabídce najdete výbornou zmrzlinu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TRILTON, a.s.

Zaměřujeme se na provozování cukrárny. Snažíme se našim zákazníkům s ochotou pomoci. U nás můžete ochutnat například vynikající zákusek. Z naší pestré nabídky nápojů si jistě vyberete. Naše cukrárna si dává záležet na tom, abyste si zákusky vychutnali v příjemném prostředí. Kvalita je hlavním znakem našich služeb. U nás zakoupíte také netradiční cukrovinky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dopravní podnik Karlovy Vary, a.s.

Naše autodoprava vám vše usnadní. Zajistíme pohodlnou dopravu do města, městskou hromadnou dopravou. Nabídneme Vám zajištění služeb autobusové dopravy a přepravy. Forma letecké dopravy, příp. přepravy patří k našim oblíbeným službám. Na požádání Vám zajistíme služby v oblasti železniční dopravy a přepravy. Naše společnost zabezpečuje též vnitrostátní nákladní přepravy. Nabízíme Vám zajištění dopravy na Vámi zvolený zájezd.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Parking Centrum, a.s.

Naše autodoprava vám usnadní spoustu práce. Naše přepravní společnost Vám nabízí rychlou a levnou silniční dopravu. Ochota je prioritou našeho jednání. Vysoká rychlost našich služeb. Zakládáme si na naší serióznosti a spolehlivosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Václav Vaněček, autobusoví dopravci

V oblasti autodopravy poskytujeme ty nejlepší služby. Nabízíme vysokou kvalitu služeb v oblasti dopravy a přepravy. Naše společnost klade vysoký důraz na serioznost a příjemné vystupování našich zaměstnanců. Znalosti z oboru si stále doplňujeme. Naše ochota vyjít vstříc každému klientovi je naší základní vlastností. Nabízíme spolehlivou službu autobusové dopravy. Služby autobusové dopravy a přepravy jsou další z našich činností..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ČI - DU, spol. s.r.o.- Autobusoví dopravce- Zájezdoví a najímaní dopravce

Naše firma považuje za nejdůležitější službu autodopravu. Zajistěte si u nás služby autobusové dopravy na jakoukoli vzdálenost. Jsme firma, která se specializuje na autobusovou dopravu. Našim zákazníkům poskytujeme kvalitní logistické služby v oblasti nákladní dopravy. Poskytujeme služby v oblasti mezinárodní dopravy. Nabídneme Vám zajištění služeb v oblasti vnitrostátní dopravy a přepravy. Rádi Vám nabídneme i dopravu na Vámi zvolený zájezd..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku