Nepřehlédněte
Katalog firem > Cestovní služby a pohostinství

Cestovní služby a pohostinství

Výhodné služby a produkty v oblasti Cestovní služby a pohostinství vám přinášíme v našem seznamu kvalifikovaných odborníků, který pro vás vytvořil náš tým zkušených zaměstnanců.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Doporučujeme!

Vladimír Bárta - Pension Monika

Pension Monika nabízí příjemné Ubytování ve Špindlerově Mlýně v Krkonoších. Pension Monika byl dostavěn a otevřen v roce 1998 a nachází se v klidné slepé ulici u lesa.

V pensionu Monika jsou našim hostům k dispozici:
Dvoulůžkové, třílůžkové pokoje nebo apartmány, které mají vždy dvě oddělené ložnice. Všechny naše pokoje mají vlastní LCD TV se satelitním příjmem, koupelnu se sprchou nebo vanou a WC, malou lednici (k vlastnímu využití hostem - ne mini-bar).
Všechny apartmány v pensionu Monika mají dvě oddělené ložnice, každá ložnice má svoji velkou novou LCD TV 80cm se SAT, všechny apartmány mají svoje WC, koupelnu se sprchou nebo vanou.
Všechny naše pokoje v pensionu jsou vybaveny internetovým připojením (dostupným po celém domě) a trezorem, obě tyto služby jsou pro naše hosty ZDARMA.

.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Libor Kotrmon - Nadoko

V našem širokém rozsahu služeb naleznete autodopravu. Hledáte-li ochotu a slušné jednání, přijďte k nám. Řidiči, kteří se starají o přepravu a dopravu, mají dostatečné vzdělání a potřebné znalosti. Naší specialitou je serioznost a spolehlivost. Nákladní kamionová doprava je nedílnou součástí nabídky služeb naší společnosti. Zajišťujeme skladování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Radim Slovák

Naše firma je odborníkem v oblasti autodopravy. Prioritou naší společnosti je péče o zákazníka, jeho spokojenost s našimi službami a vždy seriózní personál. Spolehněte se na naši vstřícnost a ochotu. Rádi pro Vás zajistíme nejvyšší kvalitu dopravy či přepravy. Nabízíme taxi službu, přepravu s nejkratšími dojezdovými časy. Naše společnost poskytuje taxi služby..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Restaurace Šumava

Poskytujeme služby spojené s provozování hotelové restaurace. V naší hotelové restauraci Vám jsou k dispozici i nápoje. Nejen rodiny s dětmi jistě ocení pečlivě vybíraná jídla. Jsme hotelová restaurace s nabídkou různých druhů piv. Naše hotelová restaurace nabízí kvalitní jídla za příznivou cenu. Dejte si u nás váš oblíbený alkoholický nápoj. Podáváme nealkoholické nápoje..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Restaurace Fialka

Nabízíme Vám výběr z jídel domácí kuchyně a poledního menu. Možnost využití salónku pro 22 osob, herny s automaty a americkou ruletou, sázkové kanceláře.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Restaurace U Rebela

Využijete-li našich restauračních služeb, budete jistě spokojeni. V rámci restauračních služeb nabízíme i nápoje. Rádi Vám v naší restauraci připravíme jídla dle Vašich představ. Připravujeme výborné alkoholické nápoje dle Vašich přání. U nás si vyberete oblíbené nealkoholické nápoje. V naší restauraci najdete i salonek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klub pro obnovu Kolínské řepařské drážky

Turisté ocení námi nabízené služby. Dostupné kvalitní služby pro turisty. U nás se dozvíte vše potřebné i v německém jazyce. Náš proškolený personál poskytuje služby i anglicky. Náš personál mluví mimo jiné i česky. Poskytujeme služby turistům, kteří mluví rusky. Dorozumíte se u nás i italsky. Pro turisty nabízíme služby francouzsky hovořícího překladatele.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jokk, s.r.o.

Pro vaši spokojenost s ubytováním uděláme vše, co bude v našich silách. Poskytujeme komfortní ubytovací služby včetně možnosti přistýlky. Náš kemp nabízí příjemné ubytování v dosahu přírody. Po dohodě vám budou k dispozici také elektrické přípojky. Ubytování na vybavené chalupě se vám jistě bude líbit. Nabízíme nepřeberné množství školních pobytů. Našim zákazníkům doporučujeme rekondiční pobyty. Pro jednotlivce, rodiny a kolektivy nabízíme výběr relaxačních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Vydra

Nabízíme ubytování za příznivou cenu. K dispozici je vám i náš oblíbený bar. Pokoje mají k dispozici vlastní sociální zařízení. Ubytovaní hosté se mohou kdykoli osvěžit v našem skvělém bazénu. Vyzkoušejte také příznivé účinky naší sauny. Naše pokoje jsou také vybaveny satelitem. V areálu našeho ubytovacího zařízení je i pěkné hřiště. V rámci našich služeb nabízíme rovněž nadstandardní ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dan Barcal - nákladní doprava

V naší autodopravě nabízíme mnoho druhů služeb. Díky znalostem problematiky dopravy si poradíme s přepravou čehokoli. V oblasti dopravy a přepravy najdete u nás jen serióznost. Na kvalitu našich služeb zaměřených na oblast nákladní dopravy a přepravy máme nekompromisní požadavky. Mezinárodní doprava pro každého zákazníka.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku