Nepřehlédněte

Horské chaty a chalupy

Chcete sáhnout po tom nejlepším z oblasti Horské chaty a chalupy, ale nevíte, kam se obrátit? Přinášíme vám řešení v podobě rozsáhlé databáze firem a institucí, které se věnují právě oblasti Horské chaty a chalupy.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Horská chata Kleť

Naše firma se zaměřuje na poskytování ubytování. Vyrazte na výlet do okolí i s dětmi. U nás se můžete ubytovat v blízkosti přírody. Ubytování v čistém prostředí. Pokud se rozhodnete k ubytování u nás, nebudete litovat.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Alena

Nabízíme nadstandardní ubytování za příznivé ceny. Společenská místnost je vybavena pro nejrůznější zábavné činnosti. Nabízíme velmi kvalitní ubytování. Nabízíme aktivní pobyty spojené s turistikou. Pro lyžaře je naše ubytování ideální volbou. Součástí našeho ubytování je i gril. Ubytovaní hosté u nás mohou využívat i parkování. V rámci ubytování nabízíme i kuchyň.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pension Kovárna

Nabízíme možnost ubytování za výhodné ceny. Nabízíme krásné ubytování v chalupách. Jsme připraveni zprostředkovat vám příjemnou rodinnou rekreaci. Součástí pokojů je sociální zařízení. Během pobytu můžete využívat naši wifi. Počítat můžete také s možností parkování. Vybereme pro Vás apartmán dle Vašich požadavků..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Václav Šilháček

Naše společnost připravila pro zákazníky zajímavou nabídku ubytování a služeb s ním spojených. Ve vašem ubytování najdete i vybavenou kuchyň. V rámci našich služeb nabízíme rovněž nadstandardní ubytování. Kdykoli můžete využívat i náš kuchyňský kout. K dispozici je vám vlastní sociální zařízení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Bačovská chyža

Hlavní činností naší společnosti je zajištění ubytování. Poskytujeme ubytování v příjemném prostředí. Nabízíme ubytování v naší chatě. Naši vybavenou kuchyň jistě využijete. Pokud se ubytujete u nás, budete spokojeni se službami i cenou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Rekreační chalupa Sněženka

Nabízíme ubytování pro všechny a za skvělé ceny. Nabídka sportovních pobytů je pro vás připravena. Nabízíme velký výběr kvalitních rodinných pobytů. Nabízíme pobyty za příznivé ceny zaměřené na relaxaci. Rekondiční pobyty potěší všechny milovníky pohybu. Jsme připraveni zajistit vám i pobyty pro školy. Nabízíme chalupy k ubytování. U nás máte k dispozici pěkné sociální zařízení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Horská chata Pod Kotlem

Zajišťujeme kvalitní ubytování dle Vašich požadavků. Z naší nabídky si můžete vybrat i ubytování s kuchyní. Parkování je pro naše hosty vždy dostupné. Nabízíme ubytování za přijatelnou cenu. Vášniví diváci televize ji mají v naší ubytovací nabídce k dispozici.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chata Svornost

Zajišťujeme spolehlivé ubytovací služby. K ubytování u nás můžete využít i krásné chaty. Hosté si u nás mohou také zajít do příjemné sauny. Nabízíme krátkodobé i dlouhodobější turistické pobyty. V rámci našich služeb nabízíme levné ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chata u Rychlých

Využijte našeho příjemného ubytování. Společná sociální zařízení jsou udržována v perfektní čistotě. K volnému užívání je vám přístupná i společenská místnost. Zajišťujeme kvalitní ubytování s televizí. Součástí pokojů je sociální zařízení. Poskytujeme ubytování na úrovni. Naši hosté mohou posedět u ohniště. Nabízíme k půjčení i gril.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Miroslav Manhart

Poskytujeme ubytování rodinám i jednotlivcům. Využijte pohodlí naší pěkné společenské místnosti. Připravíme pro vás vždy kvalitní a chutná jídla. Využívat samozřejmě můžete sprchový kout. Využijte našich služeb v rámci kvalitního ubytování. Po sportovním dni vás jistě potěší příjemný večer u krbu. K dispozici Vám je společná kuchyň. Spokojení zákazníci ocenili nejen kvalitu ubytování na naší chatě, ale i turisticky atraktivní lokalitu, ve které se chata nachází.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku