Nepřehlédněte

Horské ubytování

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

Hotel Čertův hrádek

Nabízíme vám možnost ubytování za bezkonkurenční ceny. Z naší široké nabídky wellness pobytů si vybere i ten nejnáročnější zákazník. Zaměřujeme se na rozsáhlou nabídku příjemných sportovních pobytů. V rámci našich ubytovacích služeb máme k dispozici rovněž prostory pro rodinné pobyty. Organizujeme také oblíbené relaxační pobyty. Z naší nabídky si dovolujeme upozornit na možnost objednání rekondičních pobytů. Sjednejte si u nás také ubytování pro školní pobyty. Nabízíme skvělé ubytování v chalupách.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dušan Dúška chata Zuzana

Ubytování u nás si prostě zamilujete. Pro jednotlivce i skupiny jsou připraveny pěkné chaty. Nabízíme komfortní ubytování v atraktivní lokalitě. Využijte naší nabídky výhodného ubytování se sociálním zařízením.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Agropenzion POD LYSOU HOROU

Jsme profesionálové v oblasti ubytování. Poskytujeme také pěkné pokoje s možností přistýlky. Zajistěte si u nás kvalitní ubytování se sociálním zařízením. V našem ubytovacím objektu je hostům zpřístupněn kuchyňský kout. V našem okolí jsou skvělé podmínky pro lyžování. Naše krásná sauna je vám kdykoliv k dispozici. Svým hostům nabízíme i bazén. V případě potřeby můžete použít vybavení naší kuchyně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ladislav Studený, ubytování v hotelu

Nabízíme příjemné ubytování s možností parkovat přímo u našeho ubytovacího zařízení. Ochotu našeho personálu Vám rádi zaručujeme. Rádi Vám vyjdeme vstříc ohledně ubytovacích služeb s možností výletů do okolí. Naši zákazníci oceňují zejména čistotu ubytovacích prostor. Náš hotel Vám nabízí pohodlné ubytování. Nabízíme vám ubytování v příjemném prostředí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Závodný Elektro, spol. s r.o. - Penzion u Fandy

Jsme profesionálové v oblasti ubytování. Útulná chalupa vám poskytne plnohodnotné ubytování pro celou rodinu. Zaměřujeme se na bohatou nabídku pobytů pro školy. U nás si můžete objednat také rekondiční pobyty. Přijeďte k nám na báječný relaxační pobyt. Krásný rodinný pobyt vám rádi zajistíme. Z naší bohaté nabídky sportovních pobytů si určitě vyberete. Zabýváme se prodejem atraktivních wellness pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Ondráš z Beskyd

Poskytujeme ubytování rodinám i jednotlivcům. Díky ubytování a ochotě našich zaměstnanců jsme získali mnoho spokojených zákazníků. Pronajímáme také apartmány. V rámci našich služeb vám nabízíme levné a příjemné ubytování s možností přistýlky. V naší nabídce naleznete romantické ubytování v kempu. Veškeré naše ubytování disponuje elektrickými přípojkami. Neváhejte využít možnosti ubytování v chalupách. Jsme vybaveni i na pobyty pro školy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mgr. Marta Stuchlíková - ubytování

Součástí ubytování je nadstandardní péče našeho ochotného personálu. Za hezkého počasí si u nás můžete udělat výlet do okolí. Užijte si krásnou přírodu v blízkosti našeho ubytování. Vyznačujeme se vlídným přístupem a ochotou vůči všem našim hostům. Zaručujeme Vám velkou čistotu Vašich pokojů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Horský hotel Vidly - ubytování Jeseníky

Zařídíme pro Vás ubytování. Nabízíme odpočinkové wellness pobyty. Není problém zajistit na pokoji také přistýlku. V rámci našich služeb můžete využít ubytování v kempu. U nás máte možnost využívat elektrické přípojky. Na naší chalupu můžete vyrazit i s přáteli. Využijte také našich prostor k uspořádání vaší firemní akce. V oblasti nabídek se zaměřujeme na pobyty pro školy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pension Smaragd

Využijte našeho pohodlného ubytování. Preferujete-li dovolenou v přírodě, ubytujte se v našem kempu. V nabídce našeho ubytovacího zařízení jsou i pokoje s možností přistýlky. Nabídka našeho levného ubytování vás jistě přesvědčí. Nabízíme odpočinkové wellness pobyty. Ve volných chvílím u nás můžete využívat krytý bazén. Nabízíme vám rovněž možnost pronájmu elektrické přípojky. V nabídce máme také oblíbené wellness pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hana Kozáčková - gastro trading - Hotel Anděl

Poskytujeme pohodlné ubytování, které si zamilujete. Nabízíme našim klientům ty nejžádanější wellness pobyty. Z naší bohaté nabídky sportovních pobytů si určitě vyberete. V naší nabídce naleznete příjemné rodinné pobyty. Rezervujte si včas vhodný termín pro váš příjemný relaxační pobyt. Zveme vás na prospěšné rekondiční pobyty. Rádi vás zveme i k pobytům pro školy. Chalupy z naší nabídky vám zaručí skvělé a pohodlné ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku