Nepřehlédněte

Ubytovací služby

I vy si můžete zajistit profesionála v oblasti Ubytovací služby. U nás máte možnost vybírat z osvědčených institucí a firem, které disponují rozsáhlými zkušenostmi v oblasti Ubytovací služby.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Doporučujeme!

Vladimír Bárta - Pension Monika

Pension Monika nabízí příjemné Ubytování ve Špindlerově Mlýně v Krkonoších. Pension Monika byl dostavěn a otevřen v roce 1998 a nachází se v klidné slepé ulici u lesa.

V pensionu Monika jsou našim hostům k dispozici:
Dvoulůžkové, třílůžkové pokoje nebo apartmány, které mají vždy dvě oddělené ložnice. Všechny naše pokoje mají vlastní LCD TV se satelitním příjmem, koupelnu se sprchou nebo vanou a WC, malou lednici (k vlastnímu využití hostem - ne mini-bar).
Všechny apartmány v pensionu Monika mají dvě oddělené ložnice, každá ložnice má svoji velkou novou LCD TV 80cm se SAT, všechny apartmány mají svoje WC, koupelnu se sprchou nebo vanou.
Všechny naše pokoje v pensionu jsou vybaveny internetovým připojením (dostupným po celém domě) a trezorem, obě tyto služby jsou pro naše hosty ZDARMA.

.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Apartmány Olšinská stodola

Využijte našeho krásného ubytování za výhodné ceny. Ubytování nabízíme v příjemně vybavených apartmánech. V blízkém okolí si můžete užívat rybaření. Nabízíme krátkodobé i dlouhodobější turistické pobyty. Poskytujeme příjemné ubytování pro jednotlivce i skupiny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vlastimila Němcová - Hotel Amadeus

Zajišťujeme spolehlivé ubytovací služby. Nabízíme cenově výhodné ubytování s elektrickými přípojkami. Nabízíme ubytování v chalupách. Ubytujeme vás i při pobytech pro školy. Nabízíme vám také celou řadu rekondičních pobytů. Nabízíme pestrý výběr relaxačních pobytů za příznivé ceny. Naše prostředí je jako stvoření pro rodinné pobyty. Pořádáme také oblíbené sportovní pobyty pro každého.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Active - středisko volného času

Nabízíme ubytování za příznivou cenu. Zařídíme Vám ubytování v příjemném prostředí. Poskytujeme ubytování v blízkosti přírody. Za našimi kvalitními ubytovacími službami stojí dokonalá čistota. Svěřte své děti do rukou vedoucích tábora.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ubytovna Pavlovova, Ostrava - Zábřeh

S ubytováním v našich službách neváhejte. Náš personál je k našim hostům za všech okolností maximálně ochotný a vstřícný. Poskytujeme čisté ubytovací služby. Nabízíme ubytování v blízkosti krásné přírody. Neváhejte nás oslovit, hledáte-li ubytovací služby v příjemném prostředí. Parkování máte volně k dispozici..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mgr. Marta Nayadley - Pension Dandelion

Nabízíme vám netradiční ubytování v příjemném prostředí. U nás jsou vám k dispozici také elektrické přípojky. Pokud hledáte soukromí, nabízíme vám ubytování v chalupách. U nás si můžete stravu vařit sami v zařízené kuchyňce. Máme bohaté zkušenosti i s pobyty pro školy. Zveme vás na některý z našich populárních rekondičních pobytů. Rádi vás přivítáme na některém z našich relaxačních pobytů. S radostí vás zveme na rodinný pobyt v našem příjemném prostředí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion U Zajíčků

Naše společnost poskytující ubytování připravila pro zákazníky příjemné a vkusně zařízené pokoje. Pomůžeme Vám zvolit si apartmán odpovídající Vašim představám. Hostům je k dispozici snídaňové menu. V rámci našich služeb nabízíme rovněž nadstandardní ubytování. Zaměřujeme se na nabídku kvalitního ubytování se sociálním zařízením. V nabídce máme také několik pokojů s možností přistýlky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

OREA Relaxhotel Grand

Poskytujeme pohodlné ubytování, které si zamilujete. Zajistíme vám ubytování v blízkosti přírody. Ubytujte se v našem hotelu. Nabízíme různé typy příjemných wellness pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

NORD OLŠOVKA, spol. s r.o.

Zajišťujeme kvalitní ubytování dle Vašich požadavků. Naše ubytovací zařízení je to pravé, pokud hledáte pochopení a ochotu. Příjemné prostředí čeká jen na vás. Neváhejte poslat své děti na náš tábor. Nabízíme solidní služby v oblasti ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Gabriela Turková

Pokoje našeho ubytovacího zařízení Vám jsou k dispozici. Zákazníci mají v oblibě kvalitu služeb v našem penzionu. Z naší nabídky si můžete vybrat i ubytování s kuchyní. V naší nabídce naleznete příjemné ubytování. Moderní sociální zařízení je vám k dispozici.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku