Nepřehlédněte

Ubytovací služby

I vy si můžete zajistit profesionála v oblasti Ubytovací služby. U nás máte možnost vybírat z osvědčených institucí a firem, které disponují rozsáhlými zkušenostmi v oblasti Ubytovací služby.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Doporučujeme!

Vladimír Bárta - Pension Monika

Pension Monika nabízí příjemné Ubytování ve Špindlerově Mlýně v Krkonoších. Pension Monika byl dostavěn a otevřen v roce 1998 a nachází se v klidné slepé ulici u lesa.

V pensionu Monika jsou našim hostům k dispozici:
Dvoulůžkové, třílůžkové pokoje nebo apartmány, které mají vždy dvě oddělené ložnice. Všechny naše pokoje mají vlastní LCD TV se satelitním příjmem, koupelnu se sprchou nebo vanou a WC, malou lednici (k vlastnímu využití hostem - ne mini-bar).
Všechny apartmány v pensionu Monika mají dvě oddělené ložnice, každá ložnice má svoji velkou novou LCD TV 80cm se SAT, všechny apartmány mají svoje WC, koupelnu se sprchou nebo vanou.
Všechny naše pokoje v pensionu jsou vybaveny internetovým připojením (dostupným po celém domě) a trezorem, obě tyto služby jsou pro naše hosty ZDARMA.

.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Apartmán Podhájí

Naše firma vám nabízí ubytování. Naši zaměstnanci se vám budou ochotně věnovat při poskytování ubytování. Naše vkusně vybavené ubytovací zařízení se nachází v blízkosti přírody. Pomůžeme Vám vybrat ten nejlepší apartmán pro Vaši dovolenou. Nabízíme krátkodobé i dlouhodobější turistické pobyty. Nabízíme kvalitní ubytování za příjemné ceny. Nabízíme krásné celoroční ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Euroregion, a.s. - Hotel Panorama

Pohodlné a cenově dostupné ubytování čeká jen na vás. V našich objektech jsou samozřejmostí elektrické přípojky. Ubytujte se v našem krásném kempu. Jsme vybaveni také pokoji s možností přistýlky. Nabízíme odpočinkové wellness pobyty. Ve volných chvílích jistě rádi uvítáte možnost využití baru. Vyberte si u nás příjemné ubytování v krásné chalupě s naší nabídky. Zabýváme se prodejem atraktivních wellness pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kolej areál Hostivař - Univerzita Karlova v Praze

Pro naší firmu je hlavním předmětem podnikání nabídka ubytování. Součástí Vašeho ubytování je i kuchyň. Naši klienti mají možnost využít lednici. Nabízíme vám ubytovací služby. Příjemné prostředí našeho ubytování vás rozhodně potěší. Možnost využívání prádelny je samozřejmostí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

AH consulting, s.r.o. - Penzion P

Nabízíme ubytování pro jednotlivce, rodiny i vícečetné skupiny. Naši klienti chtějí využít příjemného prostředí, které jim můžeme nabídnout. Jsme ubytovací zařízení, na jehož ochotu se můžete spolehnout. U nás budete ubytovaní v blízkosti přírody. Rádi Vám zajistíme ubytovací služby s možností výletů do okolí. Poskytujeme prostory svého penzionu na různé účely..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Rekreační středisko Habina

Patříme k nejlepším zejména v oblasti ubytování. Jsme firma na trhu v oblasti kempů. V naší restauraci si vychutnáte skvělou polopenzi. Naše krásné ubytování za dobrou cenu jistě uvítáte. V našem kempu nabízíme různé druhy ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Valašský dvůr

Chcete-li krásné ubytování za příznivou cenu, jste u nás správně. Ubytování zajišťujeme v pokojích s vlastním sociálním zařízením. U nás se mohou ubytovat jednotlivci, rodiny i firmy. Vaše děti u nás mohou využívat pěkného hřiště. Zahrajte si u nás také zábavný minigolf. Na požádání poskytujeme také možnost zahrát si u nás golf. Užijte si večerní chvilky u grilu. Využijte i prostory společné kuchyně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jaroslava Bartušková - Hotel Bax

Nabízíme ubytování za skvělé ceny v příjemném prostředí. V rámci našich služeb je taktéž výběr wellness pobytu. Pro vaši aktivitu nabízíme řadu sportovních pobytů. Naše firma nabízí také rodinné pobyty. Když relaxační pobyt, tak jedině u nás. Příznivci sportování si určitě vyberou některý z našich rekondičních pobytů. Zajišťujeme ubytování pro školní pobyty. Na naší chalupu můžete vyrazit i s přáteli.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

České vysoké učení technické v Praze - Areál kolejí Podolí

Nabízíme ubytování v příjemném prostředí v cenově dostupných relacích. Do našeho ubytovacího areálu patří i oblíbené hřiště. Nabízíme ubytování za příjemné ceny. Hosté mohou volně využívat našich sociálních zařízení. Možnost využívání prádelny je samozřejmostí. Společná sociální zařízení udržujeme v maximální čistotě..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jaroslav Srba - Pension Minor

Využijte naše kvalitní služby na ubytování. Pečujeme o naprostou čistotu našich ubytovacích služeb. Ochota pomoci Vám, je u nás na prvním místě. Nabízíme levné ubytování v našich chalupách. Ubytujete-li se v našem zařízení, můžete zde počítat se zavedenými elektrickými přípojkami. Můžete si u nás objednat levné ubytování. Neváhejte využít náš kemp! Nabízíme také pokoje s možností přistýlky. Máme širokou nabídku wellness pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku