Nepřehlédněte

Ubytovací služby

I vy si můžete zajistit profesionála v oblasti Ubytovací služby. U nás máte možnost vybírat z osvědčených institucí a firem, které disponují rozsáhlými zkušenostmi v oblasti Ubytovací služby.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Doporučujeme!

Vladimír Bárta - Pension Monika

Pension Monika nabízí příjemné Ubytování ve Špindlerově Mlýně v Krkonoších. Pension Monika byl dostavěn a otevřen v roce 1998 a nachází se v klidné slepé ulici u lesa.

V pensionu Monika jsou našim hostům k dispozici:
Dvoulůžkové, třílůžkové pokoje nebo apartmány, které mají vždy dvě oddělené ložnice. Všechny naše pokoje mají vlastní LCD TV se satelitním příjmem, koupelnu se sprchou nebo vanou a WC, malou lednici (k vlastnímu využití hostem - ne mini-bar).
Všechny apartmány v pensionu Monika mají dvě oddělené ložnice, každá ložnice má svoji velkou novou LCD TV 80cm se SAT, všechny apartmány mají svoje WC, koupelnu se sprchou nebo vanou.
Všechny naše pokoje v pensionu jsou vybaveny internetovým připojením (dostupným po celém domě) a trezorem, obě tyto služby jsou pro naše hosty ZDARMA.

.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Horská chata U rybníka

Využijte naše kvalitní služby na ubytování. Nabízíme příjemné ubytování za výhodné ceny na naší chatě. Naši hosté mají volně k dispozici i saunu. Pro děti je v rámci našeho ubytovacího zařízení připraveno hezké hřiště. Garantujeme vám příjemné a čisté ubytování. V rámci našich komplexních služeb je vám k dispozici i infrasauna. Ubytujete-li se u nás, televize vám nebude chybět..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Josef Běloch - Pension Tereza

Využijte našeho příjemného ubytování. V našich objektech jsou samozřejmostí elektrické přípojky. Můžete se ubytovat v romantické chalupě z naší nabídky. Naše nabídka zahrnuje pobyty pro školy. V nabídce máme také příjemné rekondiční pobyty pro každého. Nabízíme vám také relaxační pobyty za skvělé ceny. Zaměřujeme se na kvalitní nabídku rodinných pobytů. Nabízíme také sportovní pobyty přizpůsobené vašim požadavkům.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Biofarma Belina

S ubytováním v našich službách neváhejte. Nabízíme ubytování vybavené sociálním zařízením. Své pokrmy si můžete snadno ohřát v mikrovlnné troubě. Disponujeme rozsáhlou nabídkou v rámci ubytování. U nás si vychutnáte také vynikající snídaně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Luboš Zajíček - Chalupa Viktorka

Poskytujeme pohodlné a pěkné ubytování. Na vybavení kuchyně se můžete spolehnout. Nabízíme kvalitní ubytování za příjemné ceny. Pokoje mají k dispozici vlastní sociální zařízení. V nabídce ubytování máme také pokoje s přistýlkou. V naší nabídce naleznete ubytování v příjemných chalupách..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Magdalena Jelínková

Nabízíme ubytování pro jedinečné hosty, jako jste vy. Během pobytu u nás můžete využít posezení na zahradě. Osvěžte se v bazénu, který naleznete v našem areálu. S ubytováním z naší nabídky budete určitě spokojeni. Pro rekreaci nabízíme také chalupy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Stanislav Reiser - Penzion Libuše

Neváhejte využít šance na krásné ubytování v našem objektu. Naše společnost, která poskytuje ubytovací služby, zaujímá nekompromisní postoj ve věci ochoty a serioznosti personálu. Pro své klienty rádi zařídíme ubytovací služby v blízkosti přírody. Výlety do okolí si maximálně užijete. Naprostá čistota našeho ubytování je pro nás prioritou. Příjemné prostředí ve vás zanechá nezapomenutelné chvíle..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Biofarma Juré

Nechte se oslovit krásným prostředím a ubytujte se v našem pěkném objektu. Nabízíme příjemné ubytování s pěkným sociálním zařízením. Jsme tu pro vás s širokou nabídkou ubytování. Zaplavte si v našem vlastním bazénu. Naše kuchyň je plně vybavena.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Anna Vaňková

Poskytujeme kvalitní ubytování. Využijte možnosti ubytovat se v kempu. Elektrické přípojky máte u nás volně k dispozici. Chcete-li prožít dovolenou v blízkosti přírody, poskytneme vám krásné ubytování na chalupě. Z naší bohaté nabídky pobytů pro školy si určitě vyberete. Zveme vás na prospěšné rekondiční pobyty. Dejte stop shonu, užijte si relaxační pobyt u nás. Naše prostředí je jako stvoření pro rodinné pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chata Svinec

Prohlédněte si podrobně naši nabídku ubytování a kontaktujte nás pro rychlé objednání. K dispozici je vám i společenská místnost. Nabízíme pěkné ubytování s vlastním sociálním zařízením. Zajišťujeme komplexní ubytovací služby. Odpočiňte si po dlouhém dni u našeho krbu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku